Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności >

KATEGORIE

Aktualności

Bez marzeń niemożliwe jest realizowanie wielkich celów

Bez marzeń niemożliwe jest realizowanie wielkich celów

2017-11-27

5 grudnia 2017 roku minie 150 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego, racjonalisty i wielkiego marzyciela. Piłsudski odwołując się do Słowackiego uważał, że bez marzeń niemożliwe jest realizowanie wielkich celów.

Więcej
Gramy dla Mejszagoły...

Gramy dla Mejszagoły...

2017-11-23

5 grudnia 2017r., w 150 rocznicę urodzin Józefa Piłsudskiego w klubie Nowy Andergrant w Olsztynie, wystąpi zespół Art Rock...

Więcej
To nie gluten powoduje dolegliwości gastryczne?

To nie gluten powoduje dolegliwości gastryczne?

2017-11-17

Dolegliwości gastryczne przypisywane często spożyciu glutenu mogą być tak naprawdę sprawką fruktanów - informują naukowcy na łamach pisma "Gastroenterology".

Więcej
Tort na medal

Tort na medal

2017-11-02

W ostatni weekend października na międzynarodowym konkursie dekoracji tortów w Mediolanie zaprezentowało się osiemnaście zespołów z całego świata. Wśród nich - pierwszy raz - polska reprezentacja.

Więcej
Patriotyczna uroczystość

Patriotyczna uroczystość

2017-10-26

W niedzielę 15 października 2017 roku w Olsztynie odbyły się uroczystości upamiętnienia 200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.

Więcej

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.