Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności >

KATEGORIE

Aktualności

Prawdy i mity na temat glutenu

Prawdy i mity na temat glutenu

2018-11-22

20 listopada 2018 roku odbyła się w Warszawie  konferencji Prawdy i mity na temat glutenu.  O glutenie mówił technolog, dietetyk i marketingowiec.

Więcej
Wystawa w Reszlu

Wystawa w Reszlu

2018-11-05

 

Z wystawą o twórcach odzyskanej w 1918 niepodległości tj. Józefie Piłsudskim i Kazimierzu Sosnkowskim dotarliśmy do Reszla. Nasz patriotyczny chleb, znowu zbierał same pochwały.


Więcej
Światowy Dzień Chleba

Światowy Dzień Chleba

2018-10-17

Tegoroczny Światowy Dzień Chleba uczciliśmy w Morągu prezentując wystawę patriotyczną związaną ze 100-leciem odzyskania niepodleglości przez Polskę. Tradycją otwieranych wernisaży jest degustacja Chleba Legionów przygotowanego według receptury z okresu i wojny światowej.

Więcej
Kryształowy puchar dla Piekarni Tyrolska

Kryształowy puchar dla Piekarni Tyrolska

2018-10-09

Właściciel naszej piekarni Jarosław Goszczycki otrzymał z rąk wicemarszałek województwa Wioletty Śląskiej-Zyśk kryształowy puchar za otrzymanie tytułu Optymistycznej Firmy roku 2018 jako jedynej firmy z Warmii i Mazur. 

Więcej
Samorządowcy w Piekarni Tyrolska

Samorządowcy w Piekarni Tyrolska

2018-10-08

Przewodniczący i dyrektorzy sejmików wojewódzkich gościli w ubiegłym tygodniu w Olsztynie. Obecni byli przedstawiciele wszystkich województw. W piątek 5 października gościliśmy ich na terenie budowy w Barczewie.

Więcej

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.