Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności >

KATEGORIE

Aktualności

Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej

Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej

2018-09-26

W Domu nad Doliną w Różnowie w którym prowadzony jest Dom Pomocy Społecznej oraz Dom Opieki nad osobami starszymi, odbył się wernisaż wystawy "Przyjaźń, która utorowała drogę Niepodległej," prezentujący unikalne zdjęcia z okresu walki o niepodległość. Partnerem wystawy jest nasza piekarnia.

Więcej
Chleb optymistów na gali

Chleb optymistów na gali

2018-09-13

Gościliśmy na VIII Gali Kobiet Sukcesu Mazowsza, prezentując nasz ostatni sztandarowy produkt "Chleb Optymisty". 

Więcej
Elbląskie Święto Chleba

Elbląskie Święto Chleba

2018-08-31

Juz po raz XIII odbędzie się w Elblągu Święto Chleba, jarmark z regionalnymi wypiekami, produktami żywnościowymi oraz rękodziełem i sztuką ludową. W trakcie tego wydarzenia będzie można spróbować i kupić chleb z najróżniejszych zakątków Polski oraz Litwy. Specjalne stoisko na jarmarku przygotuje Piekarnia Tyrolska.

Więcej
Chleb Pradawny

Chleb Pradawny

2018-08-30

 Na malowidłach ściennych w Pompei, odzyskanych dzięki wykopaliskom archeologicznym, zobaczyć możemy sprzedaż pradawnego chleba w starożytnym Rzymie a smak możemy poczuć kupując Chleb Pradawny w naszej piekarni.


Więcej
Piekarnia Tyrolska optymistyczną firma roku 2018

Piekarnia Tyrolska optymistyczną firma roku 2018

2018-08-20

Piekarnia Tyrolska optymistyczną firma roku 2018

Ten zaszczytny tytuł otrzymaliśmy podczas uroczystej Gali w Żninie. Kapituła wyróżnienia doceniła prozdrowotna serię wyrobów piekarni, których podstawą jest wykorzystywanie w produkcji pieczywa mąki z łubinu z dodatkiem buraków i marchwi.

Więcej

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.