Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > O nas > Historia >

KATEGORIE

Historia

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec. Praca trwała 24 godziny na dobę. Co roku od momentu powstania możemy się pochwalić wzrostem zapotrzebowania na nasze wyroby.

W roku 2007 zakupiliśmy w Niemczech pierwszy piec typu MIWE-THERMOROLLOMAT.
Firma Miwe to światowy potentat i lider w branży produkcji urządzeń do pieczywa z tradycją sięgającą blisko 100 lat.

Montaż pieca trwał cztery tygodnie i nadzorowany był przez fachowców z firmy Miwe,  w ten sposób dołączyliśmy do  największych piekarń  w świecie, stosujących masowo , wielopoziomowe, termoolejowe piece przelotowe.

W naszym zakładzie posiadamy obecnie  dwa piece typu MIWE-THERMOROLLOMAT które gwarantują  najwyższą jakość pieczywa.Obecnie posiadamy 100 sklepów w województwie warmińsko-mazurskim a kolejne zamierzamy otworzyć w najbliższej perspektywie.

Na zdjęciach z moment montażu pieca..

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.