Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Projekty UE >

KATEGORIE

Projekty UE

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościamy dotyczącymi realizacji projektów UE w naszej firmie.

PIEKARNIA TYROLSKA JAROSŁAW GOSZCZYCKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie produkcji innowacyjnej grupy pieczywa Piekarni Tyrolska”.

Celem projektu jest wdrożenie wyników prac B+R w Piekarni Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o., które pozwoli uruchomić produkcję nowej grupy produktowej świeżego pieczywa pszenno-żytniego z dodatkiem mąki łubinowej i buraka.

Wartość projektu: 48.437.400,00zł
Dofinansowanie projektu z UE: 19.994.620,00 zł

 

PIEKARNIA TYROLSKA JAROSŁAW GOSZCZYCKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt Dawne i niezapomniane receptury nowoczesnym sposobem i myślą technologiczną przedsiębiorstwa Piekarnia Tyrolska


Projekt realizowany jest w ramach Osi priorytetowej 1 - „Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur”, Działania 1.5- „Nowoczesne firmy”, Poddziałania 1.5.2 -„ Odtwarzanie gospodarczego dziedzictwa regionu” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

 

Wkład Funduszy Europejskich:

 

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wysokość dofinansowania wynosi  1.679.7000m00 zł, co stanowi 55,99% kosztów kwalifikowanychprojektu.

Wartość projektu:

 Całkowita wartość projektu wynosi3.690.000,00 zł.

Okres  realizacji projektu:

Planowany termin realizacji projektu od 06.01.2020roku do 31.03.2021 roku.

Cel projektu:

Wprowadzenie na rynek produktów w postaci „Kucha warmińskiego” oraz „bułki z ziemniakiem” wyrabianych na skalę przemysłowa oraz wdrożenie innowacyjnych technologii wyrobu produktów piekarniczych na specjalnie zaprojektowanej i skonfigurowanej  pod potrzeby Wnioskodawcy  linii produkcyjnej.

Planowane efekty:

Dzięki realizacji projektu dokonany zostanie zakup linii służącej wdrożeniu zaplanowanych produktów i usług, kształtowana będzie świadomości klientów lokalnej społeczności oraz turystów w zakresie historii gospodarczej regionu (poprzez elementy edukacyjne), wprowadzone na rynek zostaną nowe produktu i usługi oferowane przez Piekarnię Tyrolska Sp. z o.o. oraz nastąpi wzrost zatrudnienia o 2,5 etatu.

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.