Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Projekty UE - aktualności >

KATEGORIE

Projekty UE - aktualności

Nowy produkt piekarni w Barczewie

Nowy produkt piekarni w Barczewie

2020-08-21

W Lidzbarku Warmińskim na konferencji prasowej  zaprezentowano Warmiński Chleb Pielgrzyma, efekt  realizacji projektu pt. „Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie produkcji innowacyjnej grupy pieczywa Piekarni Tyrolska”.

Więcej
Oficjalne otwarcie zakładu w Barczewie

Oficjalne otwarcie zakładu w Barczewie

2020-08-06

W rocznicę wymarszu I Kompanii Kadrowej oficjalnie otwarto w Barczewie nowy zakład produkcyjny Piekarnii Tyrolskiej.

Więcej
Dzien rodziny

Dzien rodziny

2020-07-08

Nasza piekarnia była partnerem Dnia Rodziny, który 4 lipca zorganizowany został w Rolnowie. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję degustować pieczywo z nowej grupy prozdrowotnego pieczywa produkowanego z dodatkiem mąki łubinowej i buraków.

Więcej
Spot tv

Spot tv

2020-06-25

Prezentujemy spot tv promujący nową grup naszego pieczywa produkowanego z udziałem mąki łubinowej i buraków. Materiał przygotowany został w ramach realizacji projektu „Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienia produkcji innowacyjnej grupy pieczywa Piekarni Tyrolskiej” dofinansowanego z Funduszy Unii Europejskiej.

Więcej
Spływ kajakowy z Piekarnią Tyrolską

Spływ kajakowy z Piekarnią Tyrolską

2020-06-22

Nasza piekarnia była partnerem I Pierwszego Dobromiejskiego Spływu Kajakowego na szlaku Łyny. Dwie załogi z pośród blisko 100 kajaków reprezentowały naszą piekarnię, co uwidocznione została na kajakach specjalnymi nalepkami promującymi nowa grupę pieczywa z dodatkiem maki łubinowej i buraków.

Więcej

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.