Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności > Targi piekarskie i cukiernicze bez granic! >

KATEGORIE

Targi piekarskie i cukiernicze bez granic!

Targi piekarskie i cukiernicze bez granic!

2017-06-12

W Lublinie od 9 do 12 września 2017 odbędą się targi branży piekarskiej i cukierniczej. W targach wezmą udział piekarze i cukiernicy z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz Polski.

Podczas targów będzie można zapoznać się z najnowszą technologią produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych. Szerokie spectrum zastosowania maszyn zostanie zaprezentowane „na cieście” po to, aby przekonać klientów o łatwości wykonania podstawowych produktów. Targom towarzyszyć będzie Forum Piekarskie – Zdrowe Pieczywo, które odpowie na pytanie jak nadążać za trendami dietetycznymi klientów.

Niesamowitych emocji dostarczy konkurs "II Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedna Ręką". W ubiegłym roku Łukasz Garwa - cukiernik z Cukierni Branch w Poznaniu - zdobył tytuł Mistrza 2016 i wygrał mikser planetarny dla cukierni, w której pracuje.

Więcej informacji na: www.bakepol.pl

Powrót

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO