Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności > Jarosław Goszczycki kandydatem na „Człowieka Roku 2013” >

KATEGORIE

Jarosław Goszczycki kandydatem na „Człowieka Roku 2013”

Jarosław Goszczycki kandydatem na „Człowieka Roku 2013”

2013-12-20

Jest nam szczególnie miło poinformować, iż w zaszczytnej grupie kandydatów do tytułu Człowieka Roku 2013 w kategorii Przedsiębiorca Roku został Jarosław Goszczycki, właściciel Piekarni Tyrolska. Jest on także kandydatem w kategorii„”Szczególne zasługi dla mieszkańców Olsztyna”.

Jeżeli Państwo podzielają opinię wybitnych profesorów, działaczy społecznych i samorządowych, osób publicznych, zasiadających w kapitułach, które w roku 2013 nagrodziły Jarosława Goszczyckiego między innymi Buławą Marszałkowską czy tytułem Wybitny Agroprzedsiębiorca Roku i Kosynier Przedsiębiorczości Polskiej, to prosimy o wysłanie sms-a o treści GO.PR.3 pod numer 7248 lub o wypełnienie zamieszczanych w wydaniach Gazety Olsztyńskiej specjalnych kuponów i dostarczenie ich do jakiejkolwiek Piekarni Tyrolskiej.

Głosując na Jarosława Goszczyckiego popierają Państwo człowieka sukcesu, urodzonego w Olsztynie, gdzie się wychował, i gdzie, od zera zaczynając, już 30 lat prowadzi działalność piekarniczą.

Jarosław Goszczycki wspiera sport i kulturę, nieobca jest mu wrażliwość społeczna, czemu daje wyraz uczestnicząc w wielu charytatywnych przedsięwzięciach. To jedyny w Olsztynie dostawca pieczywa, który korzystając z gazu CNG ograniczył emisję szkodliwych spalin w firmowych samochodach dostawczych.

Pieczywo z Piekarni Tyrolskiej produkowane jest na naturalnym zakwasie bez szkodliwych dla zdrowia ulepszaczy. Jako jedyny producent w regionie we współpracy z naukowcami Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego uruchomił produkcję prozdrowotnych rodzajów pieczywa.

Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni za każdy głos oddany na Jarosława Goszczyckiego w plebiscycie na Człowieka Roku Warmii i Mazur 2013.

 

Powrót

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO