Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności > Sukces Chleba Legionów >

KATEGORIE

Sukces Chleba Legionów

Sukces Chleba Legionów

2017-12-12

Chleb Legionów wyprodukowany według receptury z 1916 roku, w liczbie 300 sztuk, dla uczczenia 150 rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego został bardzo dobrze przyjęty.

Mieszkańcy Olsztyna, Nidzicy, Rogóża i Janowa, miejscowości, w których można było otrzymać chleb, bardzo ciepło wyrażali sie o jego walorach smakowych.

Prezes Związku Piłsudczyków RP, gen. zw. Stanisław Władysław Śliwa był zachwycony jego smakiem. Biskup polowy Wojska Polskiego Stanisław Guzdek, gratulował pomysłu. Stefan Duk, Marszałek Sejmiku Gospodarczego podkreślał delikatność smaku a redaktor Katarzyna Poluchowicz z TVP 3 żałowała, iż chleba nie będzie w codziennej sprzedaży.

Chleb trafił także do kancelarii Prezydenta RP.

Powrót

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.