Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności > Oswiadczenie Zarządu Piekarni Tyrolska >

KATEGORIE

Oswiadczenie Zarządu Piekarni Tyrolska

Oswiadczenie Zarządu Piekarni Tyrolska

2020-04-09
Szanowni Państwo!
Prosimy przyjąć życzenia wielkanocne od całej załogi Piekarni Tyrolska.Niech w Państwa domach zagości spokój i radość, a przedewszystkim zdrowie.
W tych trudnych czasach, gdy niewidoczny wróg wywraca do góry nogami nasze życie, gdy strach o przyszłość zagląda nam wszystkim w oczy, winniśmy się jednoczyć we wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
Pragniemy Państwa zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, by produkcję pieczywa utrzymać na dotychczasowym poziomie. Każdego dnia nasza załoga mierzy się z wysokim poziomem stresu. Pracownicy produkcji pieczywa i słodyczy, kierowcy dowożący wypieki czy sprzedawcy obsługujący w sklepach każdego dnia ruszają do pracy, żeby dostarczyć wypieki trafiające na Państwa stół. Oni też mają rodziny i dzieci, lecz nie mogą pozostać w domu.
Pragniemy Państwa zapewnić, iż sprzedawane przez naszą piekarnię produkty są w pełni bezpieczne i nie jest to tylko wynikiem zastosowania procedur związanych z obecnym stanem epidemii w Polsce, ale specyfiką naszego zakładu. Produkcja pieczywa u nas jest bowiem w pełni zautomatyzowana na każdym jego etapie, praca człowieka ograniczona została do minimum. Nasi pracownicy nadzorują proces produkcji poprzez zdalne sterowanie z zastosowaniem dodatkowo procedur higienicznych. Tak więc nie ma u nas możliwych kanałów transmisji wirusa.
Każdy pracownik przed wejściem na halę przechodzi przez stację dezynfekcji. Nasze kosze na pieczywo są codziennie dokładnie myte i dezynfekowane, a wykonuje to specjalna maszyna. Samochody są codziennie dezynfekowane, a pracownicy mają obowiązek używania higienicznych rękawiczek. Z uwagi na wspomnianą już automatyzację procesu, na hali produkcyjnej przebywa jednorazowo niewiele osób.
Słowa wsparcia i otuchy, które codziennie od Państwa słyszymy, mają dla nas wielkie znaczenie. Motywuje Nas to do dalszego działania i za to bardzo dziękujemy.
Zachęcamy do zamieszczania dowolnych zdjęć z zakupów w naszej piekarni i oznaczenie miejsca zakupów na swoim profilu Facebook ze znacznikiem PiekarniaTyrolska.
Dziękujemy.
Powrót

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.