Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności > Obraz społeczeństwa Warmii i Mazur >

KATEGORIE

Obraz społeczeństwa Warmii i Mazur

Obraz społeczeństwa Warmii i Mazur

2018-05-29

Na rynku wydawniczym pojawiła się wyjątkowa publikacja, pióra znanego olsztyńskiego dziennikarza, reportażysty Marka Książka. Drogi Sukcesu, tytuł książki to zapis kilkunastu wywiadów przeprowadzonych na przestrzeni kilku ostatnich lat, jakie przeprowadził autor z wybitnymi osobami z regionu. Poznajemy drogę sukcesu Iwony Pavlović, marszałka Gustawa Brzezina, Jana Szynaki. W tym doborowym towarzystwie znalazł się Jarosław Goszczycki, właściciel Piekarni Tyrolska.  Marek książek starał się znaleźć odpowiedź na pytanie, czym warunkowany jest sukces? wykształceniem, kapitałem, kreatywnością a może szczęściem, umiejętnościami interpersonalnymi i wyczuciem? . Uroczysta kolaudacja książki odbędzie się w czerwcu w Kurzętniku.

Powrót

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.