Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności > Tłusty Czwartek z Kuchem >

KATEGORIE

Tłusty Czwartek z Kuchem

Tłusty Czwartek z Kuchem

2021-02-14
Blisko 70 pensjonariuszy poznało historię rozwoju sztuki piekarniczej na Warmii i Mazurach, oczywiście ze szczególnym uwzględnieniem tradycji historycznej kucha. Opinie o jego walorach smakowych były entuzjastyczne, za co dziękujemy.
Kuch został przygotowany w ramach Osi priorytetowej 1 - „Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur”, Działania 1.5- „Nowoczesne firmy”, Poddziałania 1.5.2 -„Odtwarzanie gospodarczego dziedzictwa regionu” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu „Dawne i niezapomniane receptury nowoczesnym sposobem i myślą technologiczną przedsiębiorstwa Piekarnia Tyrolska”.
 
Powrót
Kuch Warmiński

Kuch Warmiński

2021-01-13
 
 Kuch warmiński przygotowany będzie przez Piekarnię Tyrolską w ramach ramach Osi priorytetowej 1 - „Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur”, Działania 1.5- „Nowoczesne firmy”, Poddziałania 1.5.2 -„ Odtwarzanie gospodarczego dziedzictwa regionu” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu „Dawne i niezapomniane receptury nowoczesnym sposobem i myślą technologiczną przedsiębiorstwa Piekarnia Tyrolska”,
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wysokość dofinansowania wynosi 1.679.7000m00 zł, co stanowi 55,99% kosztów kwalifikowanych projektu. W ramach projektu prócz wprowadzenie na rynek produktu wyrabianego na skalę przemysłowa, wdrożona będzie innowacyjna technologia wyrobu produktów piekarniczych na specjalnie zaprojektowanej i skonfigurowanej pod potrzeby zakładu linii produkcyjnej.Drugim wprowadzanym produktem będzie bułka z ziemniakiem.
Powrót

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.