Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności > Chleb przyjaźni polsko-węgierskiej >

KATEGORIE

Chleb przyjaźni polsko-węgierskiej

Chleb przyjaźni polsko-węgierskiej

2020-10-31

Z okazji Dni przyjaźni polsko-węgierskiej odbył się w Olsztynie specjalny koncert okolicznościowy muzyki polskiej i węgierskiej. Usłyszeliśmy utwory wybitnych węgierskich i polskich kompozytorów muzyki poważnej i rockowej które wykonane zostały przez zespół kameralny prof. Leszka Szarzyńskiego, Joannę Dove i zespół Starius Band. Koncert zwieńczyła degustacja potraw węgierskich ze względów bezpieczeństwa uczestnicy koncertu otrzymali je w specjalnych torbach z dołączonym Warmińskim Chlebem Pielgrzyma, tym razem Piekarnia Tyrolska dla uczczenia przyjaźni polsko-węgierskiej okrasiła go papryką, która jak wiadomo jest główną przyprawą kuchni węgierskiej.

Powrót

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.