Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna > Aktualności >

KATEGORIE

Aktualności

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe

2021-04-21

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach DZIAŁANIA 1.2 Internacjonalizacja MSP - Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, 2014-2020, firma Piekarnia Tyrolska Sp. z o.o. ogłasza postępowanie na zakup usłu.

Więcej
Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne

2021-03-30

Wszystkim naszym klientom i współpracownikom życzymy zdrowych i spokojnych świąt.


Więcej
Promocja bułki z ziemniakiem

Promocja bułki z ziemniakiem

2021-03-09

W ramach akcji promocyjnej naszego nowego produktu tj. bułki z ziemniakiem dotarliśmy ponownie do pensjonariuszy Domu Opieki i Domu Pomocy Społecznej "Dom Nad Doliną". To co z bułkami zrobiły Panie z Domu Opieki to prawdziwe dzieło sztuki.

Więcej
O historii pieczywa i nie tylko

O historii pieczywa i nie tylko

2021-03-03

Zapraszamy 13 marca 2021 na zajęcia online prezentujące rozwój branży piekarniczej i zwyczaje z nią związane na Warmii iMazurach na przestrzeni wieków. Zajęcia poprowadzi wykładowca Olsztyńskiej Szkoły Wyższej mgr Waldemar Ziarek. Aby wziąć udzial trzeba zarejestrować się w aplikacji MS Teams i wpisać kod dostępu jun65am.

Więcej
Dyplom od Ambasadora USA

Dyplom od Ambasadora USA

2021-02-17
Nasz szef Jarosław Goszczycki otrzymał od Pani Ambasador USA
Georgetty Mosbacher list gratulacyjny z okazji wybudowania naszego zakładu produkcyjnego w Barczewie. Gratulujemy i jesteśmy dumni.
Więcej

NASZE POLECANE PRODUKTY

Nasza Piekarnia powstała w 1989 roku w niewielkim budynku przy ul. Boenigka 7d. Sprowadziliśmy do niej sprzęt z Austrii z okolic Tyrolu co dało pomysł nazwy. Na początku mieliśmy tylko jeden mały piec...

Czytaj więcej »

PARTNERZY

WSPIERAMY

Piekarnia Tyrolska | Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2012

Projekt i realizacja: virtualmedia.pl, agencja reklamowa Olsztyn

ZDJĘCIA, VIDEO


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.